Onur Özer Estetik Merkezi

Onur Özer Estetik Merkezi

Ankara’nın Çankaya KAVAKLIDERE semtinde bulunan ONUR ÖZER ESTETİK VE GÜZELLİK MERKEZİ Ankara’nın HANIMLARI VE ERKEKLERİ için ‘’bir güzellik merkezinden daha fazla neler isteyebilirim?’’ felsefesine dayanarak kurulmuş, çalışan kadrosunun eğitimini tecrübeleri ile harmanlamasıyla profesyonelliğine profesyonellik katmış ‘’işte tam bana göre’’ diyebileceğiniz bir doğal güzelleşme ve keyifli görünüm sağlayan mekandır.

Ana felsefemizden yola çıkarak öncelikle sizin her konuda aldığınız memnuniyet bizim için ilk planda. Dolayısıyla öncelikle sizi merkezimizde rahat ettirmemiz gerektiğinden, kendinizi yabancı hissetmeyeceğiniz, aksine salonumuz evinizde hissedebileceğiniz bir tasarıma sahip. Amacımız merkezimize girdiğiniz andan itibaren kendinizi yaşamın verdiği stresten, yorgunluğundan arındırmak. Bu tasarımın yanı sıra size gösterilecek iliği ve alaka, sizin evinizde olmadığınızı fark edebileceğiniz ayrıntı.

Bu birebir hizmet anlayışı sayesinde sizin asıl rahatlığınızı hemen analiz edip, size gereken hizmeti sunmak için bekleyen alanında uzman çalışan kadrosuna sahibiz. Örneğin bölgesel zayıflamayla ilgili bir konuda yardıma ihtiyacınız oldu. Bu gibi durumlarda size direkt olarak istediğiniz zayıflama tekniğini uygulamak yerine öncelikle analizinizi yapıyoruz ve sizin için uygun mudur, sizin için en iyisi bu mudur gibi soruları kendimize soruyoruz. Bu işlemde de geçtikten sonra sizin için en uygunu hangisiyse, eğer sizde onaylarsanız işlemlerinize bu şekilde devamlılık sağlıyoruz.

Merkezimizde aynı zamanda son teknoloji ürünler kullanılmakla birlikte, teknolojiyi de sürekli olarak yakından takip ediyoruz. Bunu yapmazsak zaten diğer güzellik merkezlerinden bizi ayıran bir durum söz konusu olmaz ve bu da felsefemize tamamen aykırı düşmektedir. Eğer sizde Ankara’da oturuyorsanız; neresi olursa olsun yakın veya uzak sadece uygulama aletlerimizi görmek için bile merkezimize gelebilir, çayımızı-kahvemizi ve birçok zengin sunumlarımızdan tadabilirsiniz.

ONUR ÖZER ESTETİK MERKEZİ, kurulduğu günden bu yana nezih ortamında hanımlara ve beylere hizmet vermeye devam etmektedir ve bir gelen müşterimiz diğer gelişinde yanında eşini, dostunu da getirmektedir. Bundan gurur duymakla birlikte sizin her istediğinizi karşılayabiliyor olmaktan da son derece mutluluk duyuyoruz.

Bütün bunların yanında bu işlemleri uygularken hijyene de büyük ölçüde önem gösteriyoruz. Çünkü güzellik hizmetlerinin olmazsa olmazıdır temizlik ve hijyen. Biz size son teknoloji ürünlerle profesyonel bir hizmet versek, ama hijyen olmasa bunu bir anlamı kalır mı? Tabii ki herkesin vereceği cevap hayır olacaktır.

Şimdi sizde Ankara Çankaya Kavaklıdere’de ki ONUR ÖZER ESTETİK MERKEZİ’ne gelin, anlattıklarımızı bir de siz deneyimleyin.

Menü

Şimdi Ara

Bilgi İste